Po dwóch miesiącach ligowych zmagań na wyjazdach młodzi koszykarze WKS Metapol Wieluń wreszcie zagrają przed własną publicznością! Już 6 lutego, o godzinie 18:00, w hali ZS1 w Wieluniu podejmą AS Proem Tomaszów Mazowiecki w ramach wojewódzkich rozgrywek U13M.
Podopieczni trenera Mateusza Łebka mają za sobą serię trudnych meczów na obcych parkietach, jednak mimo wymagających rywali zdołali pokazać się z dobrej strony. Powrót do Wielunia to nie tylko szansa na kolejne ligowe punkty, ale także okazja, by zaprezentować się przed własnymi kibicami.
Zespół z Tomaszowa Mazowieckiego nie jest łatwym przeciwnikiem – i na pewno przyjedzie do Wielunia z zamiarem walki o zwycięstwo. Koszykarze gospodarzy, WKS-u Metapol Wieluń będą jednak chcieli udowodnić, że ich parkiet będzie sprzyjał Wojtkowi Kuśmirkowi i spółce.
Czy wieluńskie „Rekiny" wrócą do domu w dobrym stylu i sięgną po kolejne zwycięstwo? O tym przekonamy się już w czwartek. Pierwszy gwizdek o godzinie 18.00.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze