Reklama

"NIEDŹWIEDZIE" WRÓCIŁY Z MEDALAMI

25/05/2022 15:41
Sukcesami mogą się pochwalić zawodnicy Sportowego Klubu Sportowego „Niedźwiedź”. Z Mistrzostw Polski TAEKWON-DO ZS PUT 2022, rozgrywanych w Częstochowie, kilku z nich wróciło utytułowanych.

W rozgrywanym od 20 do 22 maja, po raz 28, czempionacie brało 580 zawodników z 21 klubów. „Niedźwiedzie” pokazały się z bardzo dobrej strony. W kategoriach juniorów i kadetów wywalczyły po jednym medalu. Tym samym  Wiktor Panek uzyskał tytuł Vice Mistrza Polski w technikach specjalnych,  Sandra Wyrembak  tytuł Vice Mistrzyni Polski w walkach semi-contact, Dominik Pilot tytuł II Vice Mistrza Polski w układach formalnych, Mateusz Bułacz tytuł Vice Mistrza Polski w walkach light-contact, z kolei seniorki Magdalena Walczak oraz Aleksandra Polak zdobyła aż po dwa tytuły, zostały Mistrzyniami Polski zarówno w walkach ligth-contact, jak i semi-contact. Ponad to Aleksandra Polak Sandra Wyrembak, Magdalena Walczak  i Aleksandra Polak wywalczyły złoty medal  tytuł Mistrza Polski w walkach drużynowych tag-team.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości