Reklama

Wyjątkowe chwile w DPS-ie w Bobrownikach - uczniowie przygotowali przedstawienie i kartki

To była miła chwila dla podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Bobrownikach. Odwiedzili ich uczniowie ze szkoły w Trębaczewie, którzy przygotowali dla nich przedstawienie, a także wręczyli drobne upominki.

Spotkanie odbyło się na terenie DPS-u. Podopiecznych placówki odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Trębaczewie, którzy przygotowali dla nich wyjątkowe przedstawienie. Wzbudziło ono sporą uwagę widzów, którzy docenili jego pomysł oraz wykonanie. Gościem wydarzenia był Jarosław Szczęsny, starosta powiatu pajęczańskiego. 

Zwieńczeniem wizyty uczniów był moment wręczenia kartek dla podopiecznych placówki. Ich autorami byli właśnie uczniowie, którzy przy pomocy różnych technik przygotowali różnorodne prace. Dodatkowo do każdej z kartek dołączono słodki upominek. Samo wydarzenie było okazją do integracji pokoleń i spędzenia czasu na świeżym powietrzu. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości