Dwa auta zderzyły się na drodze krajowej nr 45. Jeden z kierowców miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie!
Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 20 listopada w Gwizdałkach (gmina Ostrówek). Według wstępnych ustaleń, 42-letni mężczyzna, który jechał fiatem wyjeżdżał ze stacji paliw. Nie zastosował się do znaku nakazu jazdy w prawo i nie ustąpił pierwszeństwa, przez co uderzył w volkswagena. Siła była tak duża, że golf uderzył jeszcze w przydrożne ogrodzenie.
Okazało się, że 42-latek był kompletnie pijany - miał ponad 2,9 promila alkoholu w organizmie. Kierowca volkswagena był trzeźwy. Nikomu na szczęście nic się nie stało.
Sprawca wypadku odpowie teraz przed sądem. Grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze