Reklama

Wypadek na drodze krajowej nr 45 - sprawca był kompletnie pijany!

Dwa auta zderzyły się na drodze krajowej nr 45. Jeden z kierowców miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie!

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 20 listopada w Gwizdałkach (gmina Ostrówek). Według wstępnych ustaleń, 42-letni mężczyzna, który jechał fiatem wyjeżdżał ze stacji paliw. Nie zastosował się do znaku nakazu jazdy w prawo i nie ustąpił pierwszeństwa, przez co uderzył w volkswagena. Siła była tak duża, że golf uderzył jeszcze w przydrożne ogrodzenie. 

Okazało się, że 42-latek był kompletnie pijany - miał ponad 2,9 promila alkoholu w organizmie. Kierowca volkswagena był trzeźwy. Nikomu na szczęście nic się nie stało. 

Reklama

Sprawca wypadku odpowie teraz przed sądem. Grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości