Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 11. Zderzyły się tam dwa auta, jedno z nich wylądowało w rowie.
Wszystko działo się w środę, 9 lipca ok. godz. 10 na trasie Kluczbork - Byczyna w okolicach miejscowości Biskupice. Jak ustalili funkcjonariusze, 23-letni kierowca opla nie dostosował prędkości do warunków na drodze i najechał na tył audi, którym jechał 30-latek.
- W wyniku uderzenie opel wypadł z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Obaj kierowcy byli trzeźwi - mówi asp. sztab. Dawid Gierczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.
Kierowcy nie odnieśli też poważnych obrażeń. Sprawca kolizji został ukarany mandatem, a także punktami karnymi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze