Reklama

Za szybko po śliskiej drodze - opel najpierw uderzył w tył audi, a potem wjechał do rowu

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 11. Zderzyły się tam dwa auta, jedno z nich wylądowało w rowie. 

Wszystko działo się w środę, 9 lipca ok. godz. 10 na trasie Kluczbork - Byczyna w okolicach miejscowości Biskupice. Jak ustalili funkcjonariusze, 23-letni kierowca opla nie dostosował prędkości do warunków na drodze i najechał na tył audi, którym jechał 30-latek.

- W wyniku uderzenie opel wypadł z drogi i wjechał do przydrożnego rowu. Obaj kierowcy byli trzeźwi - mówi asp. sztab. Dawid Gierczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

Kierowcy nie odnieśli też poważnych obrażeń. Sprawca kolizji został ukarany mandatem, a także punktami karnymi. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości