Reklama

Zaginął 37-letni mieszkaniec Wielunia. Rodzina straciła z nim kontakt

Policjanci z Wielunia prowadzą poszukiwania 37-latka - mieszkańca miasta, który wyjechał do pracy we Francji i od dwóch dni nie kontaktuje się z bliskimi. Jego aktualne miejsce pobytu pozostaje nieznane.

Mężczyzna w sobotę, 17 stycznia, wyjechał za granicę w celach zarobkowych. Jak ustalono, po dotarciu na miejsce utrzymywał regularny kontakt z rodziną. Ostatnia rozmowa telefoniczna miała miejsce we wtorek - 20 stycznia. Od tamtej pory nie udało się nawiązać z nim żadnego kontaktu.

Zaginiony ma około 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie rude włosy. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną bluzę, spodnie koloru grafitowego, a na głowie miał czarną zimową czapkę. Policja apeluje do wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat zaginionego lub jego miejsca pobytu.

Reklama

Wszystkie osoby posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu pod numerami telefonów 47 8455 211 lub 47 8455 210, kom. 723 694 587, lub alarmowym 112 – mówi asp. szt. Katarzyna Grela.

AKTUALIZACJA - Zakończono poszukiwania zaginionego 37 latka. Mężczyzna odnalazł się na terenie Francji. Jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/01/2026 11:28
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości