Reklama

„Zapraszamy dziewczęta i chłopców!" – WKS Wieluń ogłasza nabór do nowej drużyny U12

Choć sezon ligowy za nami, w WKS Wieluń nie ma mowy o przerwie. Klub ogłasza nabór do nowej drużyny koszykarskiej U12, która będzie otwarta dla dziewcząt i chłopców z rocznika 2014 i młodszych. – „Oprócz nauki gry w koszykówkę gwarantujemy naprawdę świetną sportową atmosferę." – zapewnia trener Mateusz Łebek.

Wieluń stawia na młodzież – rusza nabór do drużyny U12 koszykarskiego WKS-u

Koszykarska sekcja WKS Wieluń rośnie w siłę. Popularni „Sharks” właśnie ogłosili nabór do nowo powstającej drużyny U12, która w kolejnym sezonie dołączy do oficjalnych rozgrywek ligowych pod egidą Łódzkiego Związku Koszykówki. To wyjątkowa okazja dla najmłodszych – zarówno dziewczynek, jak i chłopców – by rozpocząć swoją sportową przygodę. – Ruszamy z naborem do drużyny U12, która będzie drugą w naszym klubie jeśli chodzi o występy w rozgrywkach ligowych pod egidą Łódzkiego Związku Koszykówki – mówi szkoleniowiec Mateusz Łebek w rozmowie z portalem kulisy.net.

Reklama

Co istotne, drużyna będzie miała charakter mieszany, oznacza to że w zajęciach i meczach będą mogły uczestniczyć dzieci bez względu na płeć – warunek jest jeden: rocznik 2014 lub młodszy – Serdecznie zapraszamy wszystkich w nasze szeregi, zarówno dziewczęta jak i chłopców. Oprócz nauki gry w koszykówkę gwarantujemy naprawdę świetną sportową atmosferę – podkreśla trener.

Zainteresowani rodzice mogą kontaktować się bezpośrednio z klubem pisząc na adres mailowy: [email protected]

W mailu należy napisać: Imię, nazwisko, rok urodzenia dziecka, nr kontaktowy, a także to, że zgłoszenie dotyczy zapisania na koszykówkę.

Reklama

 Nabór prowadzony jest codziennie, bez względu na dzień tygodnia. – Zapraszam do kontaktu w każdy dzień tygodnia. Ponadto zachęcam do odwiedzenia naszego Instagrama WKS Sharks Wieluń, poprzez który mogą się również Państwo z nami kontaktować – dodaje trener.

Warto przypomnieć, że poprzedni sezon przyniósł wiele pozytywnych emocji. Prowadzona również przez trenera Łebka drużyna U13 zakończyła ligowe zmagania na 9. miejscu, notując znaczący progres w stosunku do poprzedniego roku. Co więcej, dwóch koszykarzy – Wojciech Kuśmirek i Jakub Urbaniak – zostało powołanych na wojewódzkie konsultacje szkoleniowe.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/05/2025 13:17
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości