Reklama

Zawalił się dom w Osjakowie. W środku był człowiek

- Akurat jedliśmy obiad. Nagle coś trzasnęło tak, że aż podskoczyliśmy - opisuje moment zawalenia Wiesiek, mieszający kilka domów od miejsca zdarzenia. Najbliżsi sąsiedzi już od rana słyszeli trzeszczenie za płotem, ale nie przypuszczali, że dojdzie do takiej tragedii...

Dziś, w niedzielę 9 lipca, doszło do katastrofy budowlanej w Osjakowie. Około południa jeden z domów przy ulicy wieluńskiej częściowo się zawalił. W środku był starszy mężczyzna.

Dom, który uległ znacznemu rozpadowi, zbudowany został w znacznej mierze z drewna, ale pokryty dość ciężką, glinianą, dachówką. Na szczęście zamieszkujący w budynku mężczyzna, w czasie zdarzenia, był w części, która ocalała.

Działka, gdzie runął budynek, została w całości zabezpieczona przez strażaków i policję. Jak podają nieoficjalne źródła mezczyzna zatrzymał się u córki. Co dalej z nim będzie? Czy gmina zapewni mu jakieś schronienie socjalne? O tym napiszemy już wkrotce.

Reklama

Czekamy także na oficjalne informacje i komentarze od rzeczników policji i straży.

Link do kolejnego materiału w sprawie, ukaże się pod tym artykułem, a także na naszej stronie w mediach społecznościowych facebook.com/gazetakulisy

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości