Chwila nieuwagi wystarczyła, by na jednej z wieluńskich ulic doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce wezwano policję.
13 stycznia, o godzinie 9.40 na ul. Joanny Żubr w Wieluniu doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego oraz ciężarówki.
- Z ustaleń policjantów wynika, że 63-latka kierująca Peugeotem nie zastosowała się do znaku A7 ( ustąp pierwszeństwa) i zderzyła się z przejeżdżającym ulicą Joanny Żubr samochodem ciężarowym marki Daf - informuje asp. sztab. Katarzyna Grela, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu.
Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał. Oboje kierujący byli trzeźwi. Kobieta za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem karnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze