Od jakiegoś czasu po Kluczborku grasował złodziej kabli. Szczególnie upodobał sobie place budowy. Policjanci właśnie przerwali jego działalność.
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku pracowali nad sprawą od kilku tygodni. 9 października zatrzymali 25-letniego mężczyznę, podejrzanego o liczne kradzieże przewodów elektrycznych i kabli. Złodziej grasował w Kluczborku, głównie na placach budowy. Nakradł kabli za blisko 8 tys. zł. Teraz może posiedzieć przez 5 lat.
- Zbieranie informacji, analiza nagrań monitoringu oraz praca operacyjna kluczborskich policjantów doprowadziły do ustalenia tożsamości osoby odpowiedzialnej za przestępstwa. Następnie funkcjonariusze zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu kluczborskiego i odzyskali część skradzionego mienia – informuje oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Kluczborku st. asp. Krystyna Chmielewska.
Amator cudzych kabli usłyszał już zarzuty.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze