Służby mundurowe poszukują mężczyzn, którzy mogą mieć związek ze sprawą kradzieży dwóch telefonów komórkowych z jednego z marketów w Ostrowie Wielkopolskim. W związku z dotychczasowym niewykryciem sprawców - policjanci zdecydowali się na publikację ich wizerunku.
Do wspomnianej kradzieży doszło dzień przed sylwestrem - 30 grudnia 2024 roku. Łączna wartość skradzionych telefonów to ponad trzy tysiące złotych. Mężczyźni mieli wejść na teren marketu, zabrać towar i opuścić sklep bez płacenia.
Ich wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Za popełnione czyny mężczyznom grozi kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności.
- Wszystkich, którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z prowadzącym postępowanie st. asp. Michałem Mierzwiakiem, tel. 47 77 54 289, lub czynnym całą dobę numerem 47 77 54 211. Informacje można przekazywać również na adres [email protected] lub [email protected] - komentuje podkom. Małgorzata Michaś, rzecznik prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.
Reklama

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze