Zmarł Bronisław Bera, był naczelnikiem gminy Lututów w latach 1972 – 1976. Był inicjatorem projektu pod nazwą „Gmina - mistrz gospodarności”. W ramach tego konkursu, który realizował odbył się wywiad z Irena Dziedzic w programie Tele - Echo.
- Jedną z widocznych inwestycji za kadencji Ś.P Bronisława Bery są przystanki autobusowe, wzdłuż drogi wojewódzkiej - mówi Marek Pikuła, burmistrz Lututowa.
Po ich odnowieniu nadal dobrze się prezentują. Naczelnik miał również szereg innych inicjatyw.
- Osoba Ś.P naczelnika Bronisława Bery wpisała się w pamięć naszych mieszkańców – skomentował, Marek Pikuła, burmistrz Lututowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze