Reklama

Zmarł Bronisław Bera – były naczelnik gminy Lututów

Zmarł Bronisław Bera, był naczelnikiem gminy Lututów w latach 1972 – 1976. Był inicjatorem projektu pod nazwą „Gmina - mistrz gospodarności”. W ramach tego konkursu, który realizował odbył się wywiad z Irena Dziedzic w programie Tele - Echo.

- Jedną z widocznych inwestycji za kadencji Ś.P Bronisława Bery są przystanki autobusowe, wzdłuż drogi wojewódzkiej - mówi Marek Pikuła, burmistrz Lututowa.

Po ich odnowieniu nadal dobrze się prezentują. Naczelnik miał również szereg innych inicjatyw.

- Osoba Ś.P naczelnika Bronisława Bery wpisała się w pamięć naszych mieszkańców – skomentował, Marek Pikuła, burmistrz Lututowa.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości