Zmarły Ryszard Trzeciak był wójtem gminy Lututów, wieloletnim samorządowcem oraz prezesem lokalnych struktur PSL, działaczem społecznym, a przede wszystkim mieszkańcem gminy Lututów. Miał 74 lata
- Całe życie był związany z samorządem, był pracownikiem Urzędu Gminy w Lututowie, później Urzędu Miejskiego, a także wójtem tejże gminy w latach 1998 - 2002 – wspomina Marek Pikuła, burmistrz Lututowa.
Ryszard Trzeciak był również radnym Rady Powiatu Wieruszowskiego, należał też do Komisji Bezpieczeństwa Publicznego i Samorządności.
- Za jego pracy zawodowej ja rozpocząłem swoją pracę i bardzo ciepło go wspominam –przyznaje burmistrz.
- Wszyscy pamiętają go jako ciepłą i miłą osobę. Zawsze traktował wszystkich jednakowo, niezależnie od ich sytuacji – kończy Pikuła.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze