Reklama

Zmarł Ryszard Trzeciak - były wójt gminy Lututów

Zmarły Ryszard Trzeciak był wójtem gminy Lututów, wieloletnim samorządowcem oraz prezesem lokalnych struktur PSL, działaczem społecznym, a przede wszystkim mieszkańcem gminy Lututów. Miał 74 lata

- Całe życie był związany z samorządem, był pracownikiem Urzędu Gminy w Lututowie, później Urzędu Miejskiego, a także wójtem tejże gminy w latach 1998 - 2002 – wspomina Marek Pikuła, burmistrz Lututowa.

Ryszard Trzeciak był również radnym Rady Powiatu Wieruszowskiego, należał też do Komisji Bezpieczeństwa Publicznego i Samorządności.

- Za jego pracy zawodowej ja rozpocząłem swoją pracę i bardzo ciepło go wspominam  –przyznaje burmistrz.

- Wszyscy pamiętają go jako ciepłą i miłą osobę. Zawsze traktował wszystkich jednakowo, niezależnie od ich sytuacji – kończy Pikuła.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości