Reklama

Zniszczył witryny w centrum miasta - był pijany

33-latek zniszczył witryny dwóch punktów handlowo-usługowych. Został zatrzymany przez policjantów po krótkim pościgu. 

Do zdarzenia doszło w nocy z 6 na 7 maja w centrum Kluczborka. 33-letni mieszkaniec miasta wybił szyby w dwóch punktach handlowo-usługowych. Na miejscu szybko pojawili się policjanci, którzy po krótkim pościgu zatrzymali podejrzanego. 

- Właściciele oszacowali straty na blisko 11 tysięcy złotych. Mężczyzna był pijany, miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie - mówi asp. szt. Dawid Gierczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.

Mężczyzna trafił do aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Za zniszczenia mienia grozi mu kara do pięciu lat więzienia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości