33-latek zniszczył witryny dwóch punktów handlowo-usługowych. Został zatrzymany przez policjantów po krótkim pościgu.
Do zdarzenia doszło w nocy z 6 na 7 maja w centrum Kluczborka. 33-letni mieszkaniec miasta wybił szyby w dwóch punktach handlowo-usługowych. Na miejscu szybko pojawili się policjanci, którzy po krótkim pościgu zatrzymali podejrzanego.
- Właściciele oszacowali straty na blisko 11 tysięcy złotych. Mężczyzna był pijany, miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie - mówi asp. szt. Dawid Gierczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku.
Mężczyzna trafił do aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Za zniszczenia mienia grozi mu kara do pięciu lat więzienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze