13/02/2025 | Autor: Kulisy Powiatu | źródło: kulisy.net
Uroczystość pasowania pierwszoklasistów na czytelników to wyjątkowy dzień pełen emocji i radości. Uczniowie z klas III, IV, V i VII wystąpili z programem artystycznym, recytując wiersze i śpiewając piosenki, aby zachęcić młodszych do czytania. To coroczna tradycja, która otwiera nowe perspektywy czytelnicze dla najmłodszych. Dyplomy, upominki i wyprawka książkowa sprawiły, że pierwszaki byli dumni. Całość koordynowana przez zaangażowane nauczycielki wzbudziła pozytywne emocje. Kolejne relacje z uroczystości już wkrótce na stronie szkoły.
zdj. SP Sulmierzyce
zdj. SP Sulmierzyce
zdj. SP Sulmierzyce
zdj. SP Sulmierzyce
zdj. SP Sulmierzyce