Reklama

8-latek potrącony przez osobówkę

03/03/2022 11:36
Dziecko, które wbiegło w środę, 2 marca, pod samochód, zostało śmigłowcem przetransportowane do szpitala. Do zdarzenia doszło w Dworszowicach Kościelnych,  w gminie Nowa Brzeźnica.

Jak informuje asp. Marcin Pawełoszek, rzecznik Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie, wypadek miał miejsce o 13:10, kiedy szkolny bus wysadził dzieci na przystanku.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że zza pojazdu szkolnego wybiegło dziecko, które wpadło wprost pod nadjeżdżający pojazd osobowy – relacjonuje policjant.

Za kierownicą  forda focusa siedziała 24-latka. Została zbadana alkomatem, była trzeźwa.

- Dziecko to 8-letni chłopiec, mieszkaniec gm. Nowa Brzeźnica. Został przetransportowany do szpitala karetką pogotowia lotniczego – podaje rzecznik.

Policja prowadzi czynności wyjaśniające wszystkie okoliczności zdarzenia.

[caption id="attachment_2629" align="alignnone" width="1196"]

fot.: arch. OSP Dworszowice Kościelne[/caption]

 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości