Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w środę, 10 kwietnia na ul. Polnej w Sieradzu. Zderzyły się tam dwa pojazdy: skuter oraz auto osobowe.
Jak wynika z ustaleń policji, 35-latka, która jechała oplem nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w skuter, który kierował 60-latek. Na szczęście nic poważnego nikomu się nie stało. Kierujący nie potrzebowali pomocy medycznej, a sprawczyni kolizji została ukarana mandatem i punktami karnymi. Obydwoje byli trzeźwi.
Funkcjonariusze policji apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek, a przede wszystkim o zdjęcie nogi z gazu i stosowanie się do znaków drogowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze