Reklama

Auto osobowe uderzyło w skuter - kierująca samochodem nie ustąpiła pierwszeństwa

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w środę, 10 kwietnia na ul. Polnej w Sieradzu. Zderzyły się tam dwa pojazdy: skuter oraz auto osobowe. 

Jak wynika z ustaleń policji, 35-latka, która jechała oplem nie ustąpiła pierwszeństwa i uderzyła w skuter, który kierował 60-latek. Na szczęście nic poważnego nikomu się nie stało. Kierujący nie potrzebowali pomocy medycznej, a sprawczyni kolizji została ukarana mandatem i punktami karnymi. Obydwoje byli trzeźwi. 

Funkcjonariusze policji apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek, a przede wszystkim o zdjęcie nogi z gazu i stosowanie się do znaków drogowych. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości