Reklama

Boks od podstaw: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Praszce zaprasza na pierwsze zajęcia

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Praszce serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na pierwsze darmowe zajęcia z boksu.

Pierwsze darmowe zajęcia z boksu odbędą się w sobotę, 26 kwietnia, w Centrum Sportu „Kotwica” w Praszce. O godzinie 9 rozpoczynają się zajęcia dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Natomiast młodzież 14 - 18 lat rozpocznie zajęcia o godzinie 10.

Zajęcia poprowadzi licencjonowany trener boksu Łukasz Tomaszewski.

Zapisy pod numerem telefonu 34 3592 273.

Więcej szczegółów na stronie internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Praszce.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/04/2025 20:13
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości