Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Praszce serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na pierwsze darmowe zajęcia z boksu.
Pierwsze darmowe zajęcia z boksu odbędą się w sobotę, 26 kwietnia, w Centrum Sportu „Kotwica” w Praszce. O godzinie 9 rozpoczynają się zajęcia dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Natomiast młodzież 14 - 18 lat rozpocznie zajęcia o godzinie 10.
Zajęcia poprowadzi licencjonowany trener boksu Łukasz Tomaszewski.
Zapisy pod numerem telefonu 34 3592 273.
Więcej szczegółów na stronie internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Praszce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze