Reklama

Burmistrzowie Działoszyna i Pajęczna podpisali porozumienie w sprawie mieszkań z rządowym dofinansowaniem. Burmistrz Wielunia inicjatywę zignorował

26/10/2021 14:15
Na początku roku 2021 na zaproszenie posła Pawła Rychlika do Wielunia, Pajęczna, Działoszyna i Zduńskiej Woli przyjechał wiceprezes Krajowego Zasobu Nieruchomości Jarosław Pucek, z propozycją współpracy, w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Dziś w siedzibie KZN w Warszawie, prezydent Zduńskiej Woli Konrad Pokora, burmistrz Działoszyna Rafał Drab oraz burmistrz Pajęczna Piotr Mielczarek, podpisali porozumienie.  Na jego mocy, na terenie tych gmin, w szybkim tempie mają powstać mieszkania z rządowym dofinansowaniem. Do programu nie przystąpiła gmina Wieluń, choć burmistrz Paweł Okrasa był do tej inicjatywy zaproszony.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości