Samochód osobowy wjechał wprost pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. To cud, że nikomu nic się nie stało.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 20 stycznia po godz. 18 na niestrzeżonym przyjeździe kolejowym na ul. Józefiaka w Sieradzu. Kierowca auta osobowego nie zachował ostrożności i wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg. Autem podróżowały dwie osoby, to cud, że nic im się nie stało. Nie ucierpiał też nikt z pasażerów pociągu, ani obsługi. Maszynista i kierowcy byli trzeźwi.
Policjanci apelują do kierowców o zachowanie rozsądku i bezpieczeństwa na drodze. Dojeżdżając do przejazdu kolejowego powinniśmy przede wszystkim upewnić się, że możemy spokojnie przez niego przejechać. Czasami lepiej nawet zatrzymać się przed przejazdem i rozejrzeć, niż szybko przez niego przejeżdżać.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze