Reklama

Chwila nieuwagi mogła spowodować tragedię - auto wjechało pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe

Samochód osobowy wjechał wprost pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. To cud, że nikomu nic się nie stało. 

Do zdarzenia doszło w sobotę, 20 stycznia po godz. 18 na niestrzeżonym przyjeździe kolejowym na ul. Józefiaka w Sieradzu. Kierowca auta osobowego nie zachował ostrożności i wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg. Autem podróżowały dwie osoby, to cud, że nic im się nie stało. Nie ucierpiał też nikt z pasażerów pociągu, ani obsługi. Maszynista i kierowcy byli trzeźwi. 

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie rozsądku i bezpieczeństwa na drodze. Dojeżdżając do przejazdu kolejowego powinniśmy przede wszystkim upewnić się, że możemy spokojnie przez niego przejechać. Czasami lepiej nawet zatrzymać się przed przejazdem i rozejrzeć, niż szybko przez niego przejeżdżać. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości