Reklama

Doszło do kraksy

Wszystkie służby pracowały na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło w Wieluniu, 31 maja, na skrzyżowaniu ul. 3-go Maja i Żeromskiego.

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu samochodów osobowych we wtorek.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem citroen, 79-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu samochodem marki renault, 50-letniemu mężczyźnie – relacjonuje sierż. sztab. Monika Klonowska z Komendy Powiatowej Policji  w Wieluniu.
Mundurowi zbadali  kierowców pod kątem użycia alkoholu, obaj byli trzeźwi.
Przez kilka godzin ruch na ul. 3-go maja był wstrzymany.

 

Reklama

Magdalena Lizurej
[email protected]

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości