Druh Mateusz Bigora, strażak z OSP Sulmierzyce, oficjalnie pożegnał się z kawalerskim stanem i rozpoczął nowy, piękny etap życia u boku swojej wybranki Oliwii. W sobotę, 28 czerwca, para powiedziała sobie sakramentalne „tak”, a wśród gości nie zabrakło druhen i druhów, którzy wspólnie świętowali ten wyjątkowy dzień.
Na weselu nie brakowało wzruszeń i oczywiście strażackiego humoru, który rozgrzał atmosferę do czerwoności. Koledzy Mateusza z jednostki nie kryli radości i za pośrednictwem portalu kulisy.net składają życzenia Młodej Parze.
"Życzymy Wam dalszej szczęśliwej drogi w nowym wspólnym życiu i niech płomień uczuć w Was nigdy nie zagaśnie! Z najserdeczniejszymi życzeniami druhny i druhowie OSP Sulmierzyce”.
Portal kulisy.net Parze Młodej życzy, by każdy dzień wspólnego życia był pełen miłości, a dom, który stworzycie, zawsze wypełniało szczęście i radość – dokładnie tak, jak tego dnia, kiedy druh Mateusz przestał być kawalerem i razem z Oliwią rozpoczął najważniejszą straż w swoim życiu – tę małżeńską!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze