Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Polnej i Wyzwolenia w Sieradzu. Nikt na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.
Do zdarzenia doszło w czwartek, 1 lutego po godz. 13. Zderzyły się tam dwa auta.
- Kierująca mazdą 65-latka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu fiatowi, którym kierował 24-latek. Poszkodowana została pasażerka jednego z aut, ale po badaniach opuściła szpital - mówi asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.
Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym. Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek, zwłaszcza przy dojeździe do skrzyżowań. Powinniśmy wtedy stosować się do znaków poziomych i pionowych, a przed samym wjazdem na skrzyżowanie dokładnie się rozejrzeć.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze