Reklama

Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu - kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa

Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Polnej i Wyzwolenia w Sieradzu. Nikt na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. 

Do zdarzenia doszło w czwartek, 1 lutego po godz. 13. Zderzyły się tam dwa auta.

- Kierująca mazdą 65-latka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu fiatowi, którym kierował 24-latek. Poszkodowana została pasażerka jednego z aut, ale po badaniach opuściła szpital - mówi asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym. Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek, zwłaszcza przy dojeździe do skrzyżowań. Powinniśmy wtedy stosować się do znaków poziomych i pionowych, a przed samym wjazdem na skrzyżowanie dokładnie się rozejrzeć. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości