Wychowanek wieluńskiego WKS-u Franciszek Szczesny obecnie reprezentujący barwy Pogoni Zduńska Wola zgarnia nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju rozgrywanego w Koninie!
Franciszek Szczesny, rocznik 2013 to wychowanek wieluńskiego WKS-u, który obecnie gra w barwach Pogoni Zduńska Wola. Wraz ze swoim zespołem wziął udział w ostatni weekend w XIV turnieju piłkarskim imienia Mariana Paska w Koninie. Był to świetny turniej dla młodego wielunianina. Drużyna Franciszka w finale turnieju pokonała gospodarzy, Górnik Konin 1:0, a sam Franek został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Co do tego nie mogło być żadnych wątpliwości, ponieważ bramkarz Pogoni wpuścił podczas turnieju tylko jedną bramkę. Prywatnie syn Damiana Szczesnego, prezesa klubu Wieluń Biega udowadnia, że sportowe geny w rodzinie mogą odgrywać kluczową rolę w rywalizacji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze