Peugeot i chevrolet zderzyły się we wtorek, 13 lutego, w Wicherniku w gminie Skomlin. Dwie osoby trafiły do szpitala.
- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 31-latka kierująca peugeotem, skręcając w lewo na posesję, zderzyła się z chevroletem, który wykonywał manewr wyprzedzania ciągu pojazdów – informuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. - W wyniku zderzenia chevrolet dachował.
Prowadził go 32-latek z powiatu wieluńskiego.
Oboje kierowcy zabrani zostali do szpitala. Na szczęście nie doznali poważniejszych obrażeń.
Teraz czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie prowadzą mundurowi z komisariatu w Białej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze