O ogromnym szczęściu może mówić 27-latek, który na łuku drogi stracił panowanie nad autem i dosłownie ściął przydrożną sosnę. Mimo, że przód samochodu został totalnie zniszczony, jemu nic się nie stało.
Do zdarzenia doszło w Osinie w gminie Kluki. Po godzinie 17 kierowca stracił panowanie nad swoim autem i uderzył w przydrożną sosnę. Audi zostało kompletnie rozbite, ale na szczęście 27-latkowi nic się nie stało. W związku z tym, całe zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Kierowca był trzeźwy.
Policja apeluje do kierowców o rozwagę i bezpieczną jazdę, a przede wszystkim zdjęcie nogi z gazu. Nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze