Reklama

Groźnie wyglądające zdarzenie na drodze - kierowca ściął przydrożną sosnę

O ogromnym szczęściu może mówić 27-latek, który na łuku drogi stracił panowanie nad autem i dosłownie ściął przydrożną sosnę. Mimo, że przód samochodu został totalnie zniszczony, jemu nic się nie stało. 

Do zdarzenia doszło w Osinie w gminie Kluki. Po godzinie 17 kierowca stracił panowanie nad swoim autem i uderzył w przydrożną sosnę. Audi zostało kompletnie rozbite, ale na szczęście 27-latkowi nic się nie stało. W związku z tym, całe zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Kierowca był trzeźwy.

Policja apeluje do kierowców o rozwagę i bezpieczną jazdę, a przede wszystkim zdjęcie nogi z gazu. Nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości