Reklama

Hakerzy zaatakowali Wielton

Wczoraj (17 maja) przedstawiciele spółki Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu, w giełdowym komunikacie, poinformowali, że systemy operacyjne firmy oraz  spółki zależnej Fruehauf SAS z siedzibą we Francji, zostały zaatakowane przez hakerów.

Komunikat podpisany przez wiceprezes zarządu Mariusz Golca oraz członka zarządu Tomasz Śniatałę zawierał informację, że atak hakerski dotknął systemy produkcyjne, sprzedażowe oraz finansowe. Miał miejsce 17 maja, a skala jego skutków jest dopiero szacowana.

O cyberataku powiadomiono służby.

              

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości