W niedzielę, 3 września, w Marzęcicach (gmina Strzelce Wielkie, powiat pajęczański) ma odbyć się III Regionalny Turniej Strażacki pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego.
W strażackie szranki ma stanąć aż 18 drużyn z terenu województw łódzkiego i śląskiego. Będą walczyć o tytuł Mistrza Regionu Drużyn OSP.
Organizatorami imprezy są Ochotnicza Straż Pożarna w Marzęcicach oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Marzęcicach.
- Gwarantujemy piękne emocje w czasie zmagań drużyn OSP oraz dużo atrakcji dla wszystkich fanów wypoczynku na świeżym powietrzu - zapewniają druhowie strażacy.
Partnerem wydarzenia jest Województwo Łódzkie, a patronat medialny objął tygodnik "Kulisy...", a także polski serwis pożarniczy Remiza Pl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze