Reklama

III Regionalny Turniej Strażacki w Mrzęcicach - zapraszają druhowie z OSP Marzęcice

WRZ03

Marzęcice, gmina Strzelce Wielkie, powiat pajęczański godz: 14:30

W niedzielę, 3 września, w Marzęcicach (gmina Strzelce Wielkie, powiat pajęczański) ma odbyć się III Regionalny Turniej Strażacki pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego.

W strażackie szranki ma stanąć aż 18 drużyn z terenu województw łódzkiego i śląskiego. Będą walczyć o tytuł Mistrza Regionu Drużyn OSP.

Organizatorami imprezy są Ochotnicza Straż Pożarna w Marzęcicach oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Marzęcicach.

- Gwarantujemy piękne emocje w czasie zmagań drużyn OSP oraz dużo atrakcji dla wszystkich fanów wypoczynku na świeżym powietrzu - zapewniają druhowie strażacy.

Partnerem wydarzenia jest Województwo Łódzkie, a patronat medialny objął tygodnik "Kulisy...", a także polski serwis pożarniczy Remiza Pl.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości