Dwa tygodnie trwało szkolenie dla strażaków ochotników, którzy kierują działaniami ratowniczymi. Uczestnicy podkreślali, że zdobyta wiedza przyda się w dalszej służbie na rzecz mieszkańców.
W kursie dowódców Ochotniczych Straży Pożarnych wzięło udział 17 druhów. Wszyscy zaliczyli szkolenie. Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie, oprócz samego kierowania działaniami ratowniczymi, uczestnicy dowiedzieli się, jak należy podejmować decyzje i organizować akcję na miejscu zdarzenia, a także jak współpracować z mediami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze