Reklama

Jak prowadzić akcję gaśniczą? Szkolenie dla strażaków OSP

Dwa tygodnie trwało szkolenie dla strażaków ochotników, którzy kierują działaniami ratowniczymi. Uczestnicy podkreślali, że zdobyta wiedza przyda się w dalszej służbie na rzecz mieszkańców. 

W kursie dowódców Ochotniczych Straży Pożarnych wzięło udział 17 druhów. Wszyscy zaliczyli szkolenie. Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie, oprócz samego kierowania działaniami ratowniczymi, uczestnicy dowiedzieli się, jak należy podejmować decyzje i organizować akcję na miejscu zdarzenia, a także jak współpracować z mediami. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości