Reklama

Jechała za szybko - jej auto wypadło z drogi i dachowało

Chwile grozy przeżyła 35-letnia kobieta, która wypadła autem z drogi i dachowała. Powodem zdarzenia była nadmierna prędkość.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 20 listopada przed godziną 8. Na ul. Grabowiny w Szadku doszło do zdarzenia drogowego z udziałem auta osobowego. Za kierownicą opla siedziała 35-letnia mieszkanka Sieradza. 

- Nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu - mówi sierż. szt. Katarzyna Biniaszczyk z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli. 

Kobieta jechała sama, na szczęście nic jej się nie stało. Policjanci ukarali ją mandatem karnym.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości