Reklama

Kameralne mikołajki, ale prezentów nie zabrakło

09/12/2021 11:41

7 grudnia Warsztaty Terapii Zajęciowej w Olewinie odwiedziła Joanna Skotnicka-Fiuk, zastępca burmistrza Wielunia.


- Otrzymaliśmy gry i słodycze od pani burmistrz, a wcześniej przygotowaliśmy dekoracje na choinkę, którą przekazała nam gmina – mówi Anetta Nowaczyk, kierownik WTZ w Olewinie.


- Kameralnie, z zachowaniem oczywiście procedur i reżimu sanitarnego, obchodziliśmy tegoroczne mikołajki. Planujemy jeszcze wigilię, również bardzo kameralną ze względu na pandemię. Część potraw pod okiem terapeuty wykonają uczestnicy, a część dań zamówimy.

Reklama



[caption id="attachment_2175" align="alignnone" width="696"]

fot.: WTZ w Olewinie[/caption]

[caption id="attachment_2176" align="alignnone" width="465"]

fot.: WTZ w Olewinie[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości