Reklama

KAZIMIERA NOWAK Z WROŃSKA SKOŃCZYŁA 100 LAT

17/01/2023 18:13
W dniu setnych urodzin Kazimierę Nowak odwiedzili przedstawiciele władzy gminnej. Nie zabrakło życzeń oraz tortu.

Kazimiera Nowak urodziła się 17 stycznia 1923 roku w Strobinie. Wychowała się w wielodzietnej rodzinie. Miała dziesięcioro rodzeństwa. Po wojnie, mieszkała i pracowała w Bielawie w zakładach włókienniczych. Wróciła około 1950 roku w rodzinne strony, gdzie poznała swojego męża. W 1954 roku wzięła ślub z Władysławem Nowakiem. Prowadzili gospodarstwo o powierzchni 6 hektarów. Mąż zmarł w 1975 roku. Mieli jedną córkę. 100-latka doczekała się dwóch wnuków i trzech prawnuków.
Dziś, 17 stycznia, jubilatkę w domu we Wrońsku odwiedzili przedstawiciele Urzędu Gminy w Konopnicy: wójt Grzegorz Turalczyk, sekretarz Mateusz Drab oraz Monika Madeja, zastępca kierownika USC. Złożyli 100-latce najserdeczniejsze życzenia i gratulacje, do których redakcja ,,Kulis..." się przyłącza.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości