Reklama

Kierowca najpewniej zasnął za kierownicą

50-latek stracił panowanie nad samochodem i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Pasażerka z obrażeniami trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło na DK 74, w Białej Pierwszej, ok. godz. 5:20. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, pracujących na miejscu zdarzenia:

- 50-latek, kierujący oplem, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji - informuje aspirant sztabowy Katarzyna Grela, rzecznik prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

W wyniku zdarzenia, z obrażeniami ciała, do szpitala została odtransportowana pasażerka opla.

Policjanci z komisariatu w Białej wciąż badają szczegóły i okoliczności zdarzenia. Według wstępnych ich ustaleń wynika, że...

Reklama

- Przyczyną utraty panowania nad samochodem było najprawdopodobniej zaśnięcie mężczyzny za kierownicą - podaje oficer prasowa policji.

Badanie alkomatem wykazało, że 50-latek był trzeźwy.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości