50-latek stracił panowanie nad samochodem i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Pasażerka z obrażeniami trafiła do szpitala.
Do zdarzenia doszło na DK 74, w Białej Pierwszej, ok. godz. 5:20. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, pracujących na miejscu zdarzenia:
- 50-latek, kierujący oplem, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji - informuje aspirant sztabowy Katarzyna Grela, rzecznik prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.
W wyniku zdarzenia, z obrażeniami ciała, do szpitala została odtransportowana pasażerka opla.
Policjanci z komisariatu w Białej wciąż badają szczegóły i okoliczności zdarzenia. Według wstępnych ich ustaleń wynika, że...
- Przyczyną utraty panowania nad samochodem było najprawdopodobniej zaśnięcie mężczyzny za kierownicą - podaje oficer prasowa policji.
Badanie alkomatem wykazało, że 50-latek był trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze