Reklama

Kolejne jednostki OSP w KSRG - kto z naszego terenu?

1 października do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego dołączyło 155 jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. W tej grupie są OSP z powiatów wieluńskiego, wieruszowskiego czy pajęczańskiego. 

W powiecie wieluńskim do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego dołączyły trzy jednostki: OSP Wielgie (gmina Ostrówek), OSP Załęcze Wielkie (gmina Pątnów) oraz OSP Kraszkowice (gmina Wierzchlas). Z powiatu pajęczańskiego do KSRG włączono dwie jednostki: OSP Szczyty (gmina Działoszyn) oraz OSP Radoszewice (gmina Siemkowice), a z powiatu wieruszowskiego jedną - OSP Wójcin (gmina Łubnice). 

Krajowy System Ratowniczo-Gaśniczy to integralna część organizacji bezpieczeństwa wewnętrznego państwa, która ma na celu ratowanie życie, zdrowia, mienia lub środowiska, prognozowanie, rozpoznawanie i zwalczanie pożarów, klęsk żywiołowych lub innych miejscowych zagrożeń. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości