Reklama

Kolejni pijani kierowcy zatrzymani - 74-latek wydmuchał ponad trzy promile!

Policjanci zatrzymali kolejnych dwóch pijanych kierowców. Jeden miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie, a drugi ponad trzy. Obydwaj mężczyźni poniosą wkrótce konsekwencje. 

Pierwszy z mężczyzn wpadł w piątek, 18 kwietnia na terenie powiatu oleskiego. 74-latek był kompletnie pijany, miał trzy promile alkoholu w organizmie. Zatrzymał go świadek, który widząc niebezpieczne manewry, powiadomił o wszystkim funkcjonariuszy. Drugi pijany kierowca został zatrzymany przez mundurowych z Praszki. 

- Tor jazdy opla wskazywał, że kierowca może być pijany. 46-letni mężczyzna wydmuchał blisko dwa promile - mówi mł. asp. Marek Kotara, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie. 

Reklama

Obydwaj kierowcy stracili już prawo jazdy, teraz czeka ich jeszcze sprawa w sądzie. Grozi im kilka lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.  

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości