W ostatnią sobotę wakacji, 30 sierpnia na boisku „Orlik” w Rząśni rozegrany zostanie Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rząśnia, który z pewnością przyciągnie miłośników futbolu z całego regionu.
Rząśnia szykuje się na premierowe piłkarskie wydarzenie. W sobotę, 30 sierpnia, punktualnie o godzinie 20:00, na boisku „Orlik” przy ul. 1 Maja wystartuje Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rząśnia.
Piłkarze będą rywalizować przy sztucznym oświetleniu, co nada turniejowi niepowtarzalny klimat. Organizatorzy zapowiadają sportowe emocje, widowiskowe bramki i walkę o prestiżowy puchar, który trafi w ręce najlepszej drużyny.
Chętne zespoły mogą zgłaszać swój udział bezpośrednio u organizatorów: Tomasza Leszczyka (tel. 667-547-810) lub Jakuba Wejmana (tel. 724-249-645), radnego Rady Powiatu Pajęczańskiego. Za organizację turnieju odpowiadają wspólnie LKS Czarni Rząśnia oraz Gmina Rząśnia.
Dla mieszkańców i fanów piłki nożnej będzie to więc doskonała okazja aby spędzić sierpniowy wieczór w sportowej atmosferze.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze