Reklama

Kolizja w Ganie – zderzyły się dwa auta osobowe

Jedna osoba trafiła do szpitala po tym jak w Ganie zderzyły się dwa auta.

Do wypadku doszło o przed 14:00, 12 marca. Na miejscu działały wszystkie służby. Zespół Ratownictw Medycznego udzielił pomocy poszkodowanym, medycy zdecydowali o przetransportowaniu jednego z uczestników zdarzenia do szpitala.

Miejsce zdarzenia zabezpieczali, oprócz policjantów, także strażacy. Zadysponowano jeden zastęp z JRG Pajęczno oraz dwa z OSP,  z Praszki i Gany.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości