Reklama

Mężczyzna z wieruszowskiego zginął na „jedenastce”

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w sobotę, 3 grudnia, po godz. 7. W miejscowości Turze, na prostym odcinku drogi krajowej nr 11, 38-letni mieszkaniec powiatu wieruszowskiego, kierujący osobowym mercedesem, stracił panowanie nad pojazdem.
- Zjechał na przeciwległy pas, doprowadzając do czołowego zderzenia z ciężarówką marki scania, którą kierował 48-letni obywatel Ukrainy – informuje st. asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Wobec kierowcy mercedesa ratownicy medyczni podjęli resuscytację. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować.
Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Ostrzeszowie.


Ela Wodecka
[email protected]

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości