Henryk Pęciak, znany ze sportowych inicjatyw Społecznego Komitetu Budowy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białej, tym razem również się wykazał, organizując w gronie „samych swoich” zawody na nietypowych sankach-ślizgaczach.
Atrakcji na śniegu - jazdy na sankach, rzucania śnieżkami czy lepienia bałwana - nie trzeba nikomu reklamować, bo zarówno dzieci jak i dorośli to uwielbiają. Okazało się jednak, że udział we wspomnianych zawodach nie był aż tak łatwy jak się zapowiadało. Na szczęście najmłodszy trzyletni uczestnik dopingował zawodników, popychając sanki, aby nabierały prędkości.
Na wszystkich uczestników zabawy czekały specjalne atrakcje. Po zjeżdżaniu na sankach można było odpocząć w igloo, a także pokręcić się na karuzeli nad puszystym śniegiem. Zimowe atrakcje były niesamowitą przyjemnością. A Henryk Pęciak już zapowiada budowę nowej karuzeli - tym razem tarczowej, która ma sprawdzić się wiosną…
Antoni Zych
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze