Od soboty, 17 września, strażacy OSP Wieluń mają na swoim wyposażeniu nową, profesjonalną myjkę. To dar od jednej z wieluńskich firm.
- Zdecydowaliśmy się im podarować myjkę, bo przede wszystkim są z Wielunia i jest to bardzo szlachetna inicjatywa, że poświęcają swój wolny czas, by pomagać ludziom – przyznaje Anita Sławniewicz z PHU Sława w Wieluniu.
- Nam też zależy, żeby wspierać lokalnych strażaków w naszym terenie, ponieważ to są nasi klienci.
Z nowego nabytku cieszą się również sami druhowie.
- Przyda nam się w różnych pracach gospodarczych na terenie jednostki, do mycia samochodu, węży szczególnie po akcji – podkreśla Waldemar Derbis, naczelnik OSP Wieluń.
Katarzyna Cieślik
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze