Reklama

Na balkonie trzymał 5,5 kg marihuany. Mieszkaniec województwa łódzkiego trafił do aresztu!

Olescy śledczy od dłuższego czasu obserwowali 22-letniego mieszkańca województwa łódzkiego, który mógł być zamieszany w handel narkotykami. Przypuszczenia te potwierdziły się, gdy mundurowi postanowili złożyć mu wizytę. Na balkonie 22-latka ujawniono 5,5 kilograma marihuany.

Balkon to miejsce składowania wielu rzeczy, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Z tego samego założenia wyszedł młody mieszkaniec województwa łódzkiego, który na balkonie mieszkania przechowywał poporcjowane woreczki z marihuaną w reklamówce z sieciówki. W ostatnich dniach do jego drzwi zapukała oleska policja. Co ustalili mundurowi?

- Mężczyzna posiadał prawie 5,5 kilograma marihuany o czarnorynkowej wartości blisko 300 tysięcy złotych. Oprócz narkotyków policjanci z Olesna zabezpieczyli w mieszkaniu 22-latka przybory i urządzenia służące do porcjowania i pakowania narkotyków, a także gotówkę w kwocie 2000 złotych i 150 euro. Prokuratura Rejonowa w Oleśnie wszczęła śledztwo w tej sprawie - komentuje mł. asp. Marek Kotara, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie.

Reklama

Kryminalni zatrzymali mieszkańca województwa łódzkiego. Na wniosek prokuratora sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres trzech miesięcy. 22-latek usłyszał zarzuty posiadania i obrotu znaczną ilością środków odurzających. Zatrzymany częściowo przyznał się do stawianych mu zarzutów. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości