Reklama

Nastoletnia włamywaczka w rękach policji

W nocy z soboty na niedzielę (30/31 grudnia) dyżurny sieradzkiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży pieniędzy oraz złotej biżuterii z domu jednej z mieszkanek powiatu. Złodziej wyłamał zamki w drzwiach pokoju i ukradł mienie o wartości 9500 zł. Trop prowadził do 19-letniej krewnej pokrzywdzonej. Przypuszczenia policjantów szybko się potwierdziły.

- Podejrzewana o włamanie kobieta zostawiła w domu informacje o wyjeździe za granicę. (...) Policjanci skrupulatnie zbierali informacje o 19-latce i weryfikowali poczynione ustalenia. Intensywna praca błaszkowskich mundurowych szybko przyniosła efekty. Kilka godzin od zgłoszenia policjanci ustalili, że podejrzana o włamanie kobieta może znajdować się w jednym z sieradzkich hoteli - komentuje asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.

Reklama

Na miejscu śledczy zatrzymali nastolatkę, która przebywała w pokoju hotelowym w towarzystwie znajomego. Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów, a śledczy odzyskali skradzione mienie.

Teraz 19-latka odpowie za kradzież z włamaniem, za co grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności. Według informacji przekazanych nam przez policję - nastolatka nie była wcześniej notowana. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości