Dziś, 23 czerwca, na drodze krajowej nr 74, na wysokości m. Zofia w gminie Osjaków, doszło do wypadku. Zdarzenie miało miejsce kilka minut po godz. 11. Osobowy Mercedes dosłownie wbił się w tył dostawczego Opla.
Co wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia?
- 20-latek, kierujący osobowym Mercedesem, podczas wyprzedzania zderzył się z samochodem Opel Movano, którego kierujący wykonywał skręt w lewo na skrzyżowaniu – mówi asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.
- Obaj kierowcy byli trzeźwi – zapewnia przedstawicielka policji.
Kierowca Mercedesa przewieziony został do szpitala w Wieluniu. Obecnie trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.
Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego i policjanci z wieluńskiej komendy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze