Reklama

Poważny wypadek w m. Zofia, gm. Osjaków. Kierowca osobówki w szpitalu

Dziś, 23 czerwca, na drodze krajowej nr 74, na wysokości m. Zofia w gminie Osjaków, doszło do wypadku. Zdarzenie miało miejsce kilka minut po godz. 11. Osobowy Mercedes dosłownie wbił się w tył dostawczego Opla.

Co wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia?

- 20-latek, kierujący osobowym Mercedesem, podczas wyprzedzania zderzył się z samochodem Opel Movano, którego kierujący wykonywał skręt w lewo na skrzyżowaniu – mówi asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

- Obaj kierowcy byli trzeźwi – zapewnia przedstawicielka policji.

Kierowca Mercedesa przewieziony został do szpitala w Wieluniu. Obecnie trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Reklama

Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego i policjanci z wieluńskiej komendy.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/06/2026 14:34
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości