Reklama

Niebezpieczny wypadek pod Ostrówkiem. 20-latek trafił do szpitala

Dzisiejszego poranka (12 kwietnia) pod Ostrówkiem doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Według wstępnych ustaleń służb mundurowych 20-letni kierowca seata stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie auto dachowało. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Dzisiejszego poranka (12 kwietnia) pod Ostrówkiem doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Według wstępnych ustaleń służb mundurowych 20-letni kierowca seata stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie auto dachowało. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi w miejscowości Dębiec. Z informacji, które udało nam się pozyskać, wynika, że kierowca seata najprawdopodobniej próbował ominąć leżącą na drodze potrąconą sarnę.

- Obecnie mundurowi wyjaśniają wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności na drogach, zwracajmy uwagę na znaki i pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do panujących warunków drogowych - komentuje asp.sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Bunia - niezalogowany 2024-04-12 14:32:50

    Pod Ostrówkiem? To teraz wszystko jest pod Ostrówkiem? A co to Ostrówek to teraz jakaś metropolia ze wszystko jest pod Ostrówkiem?!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości