Reklama

Nowe wyposażenie w świetlicy wiejskiej w Rząśni

W gmina Rząśnia zakończona została realizacja projektów dofinansowanych w ramach programu „Sołectwo na plus 2023”. Dzięki środkom zewnętrznym, udało się m.in. doposażyć świetlicę wiejską w Rząśni.

Wniosek o wsparcie finansowe dla zadania pn. „Doposażenie świetlicy wiejskiej znajdującej się przy OSP Rząśnia” został złożony przez kilka podmiotów, a mianowicie: sołectwo Rząśnia pod przewodnictwem sołtyski Grażyny Szataniak, Radę Sołecką reprezentowaną przez Katarzynę Siedlarek i Ewelinę Komor, przedstawicielki Ekipy Sołtysa - Katarzynę Szataniak, Dominikę Krawczyk, Justynę Leszczyk oraz prezesa OSP w  Rząśni Piotra Krawczyka.

Reklama

Projekt zakładał doposażenie istniejącej przy OSP Rząśnia świetlicy wiejskiej. Uwzględniał on zakup warnika dwuściankowego, kociołka elektrycznego, podgrzewaczy ROLL TOP CASSIC, termosów gastronomicznych ze stali nierdzewnej, namiotu o wymiarach 4x4 wraz wyposażeniem oraz oznakowaniem sołectwo Rząśnia, dwóch stołów i czterech krzeseł do namiotu oraz czterech regałów ze stali nierdzewnej do chłodni. Na ten cel udało się pozyskać 12 tys. zł z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego. Dodatkowo taka sama kwota została przeznaczona z budżetu gminy Rząśnia.

Współpraca organizacji działających na terenie Rząśni spowodowała, że świetlica wiejska otrzymała nowe wyposażenie, a co za tym idzie nowe możliwości.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości