Reklama

Okrągła sumka trafiła do OSP Nietuszyna

Na materiały budowlane przeznaczyli pieniądze z dotacji druhowie z OSP Nietuszyna. Strażacy inwestują w swoją remizę.

Środki zewnętrzne pomógł druhom z Nietuszyny pozyskać radny gminy Ostrówek z okręgu Skrzynno, Piotr Pawlak. 10 tys. zł z Narodowego Instytutu Wolności zostało już spożytkowane.

- Pieniądze wykorzystaliśmy na przeprowadzenie prac remontowych w naszej remizie – podaje Wacław Panek gospodarz OSP Nietuszyna .

- Dokładnie to zakupiliśmy materiały budowalne niezbędne do wykonania robót. Same roboty wykonaliśmy zaś we własnym zakresie – dodaje strażak.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości