Na materiały budowlane przeznaczyli pieniądze z dotacji druhowie z OSP Nietuszyna. Strażacy inwestują w swoją remizę.
Środki zewnętrzne pomógł druhom z Nietuszyny pozyskać radny gminy Ostrówek z okręgu Skrzynno, Piotr Pawlak. 10 tys. zł z Narodowego Instytutu Wolności zostało już spożytkowane.
- Pieniądze wykorzystaliśmy na przeprowadzenie prac remontowych w naszej remizie – podaje Wacław Panek gospodarz OSP Nietuszyna .
- Dokładnie to zakupiliśmy materiały budowalne niezbędne do wykonania robót. Same roboty wykonaliśmy zaś we własnym zakresie – dodaje strażak.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze