Tradycyjny Orszak Trzech Króli odbędzie się także w Strzelcach Wielkich. Będzie to już piąta edycja tego wydarzenia.
Tegoroczny orszak odbędzie się pod hasłem "Kłaniajcie się królowie". Uczestnicy zgromadzą się w poniedziałek, 6 stycznia o godz. 11 pod remizą w Strzelcach Wielkich. W programie m.in. kolędowanie w rytm orkiestry, jasełka w wykonaniu mieszkańców gminy i dzieci z Ogniska Misyjnego czy taniec barwnego smoka. Wydarzeniu towarzyszyć będzie miła i świąteczna atmosfera.
Organizatorami orszaku są Parafia Opatrzności Bożej w Strzelcach Wielkich oraz Urząd Gminy w Strzelcach Wielkich.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze