Reklama

Orszak Trzech Króli w Strzelcach Wielkich - co czeka na uczestników?

STY06

Remiza OSP w Strzelcach Wielkich godz: 11:00

Tradycyjny Orszak Trzech Króli odbędzie się także w Strzelcach Wielkich. Będzie to już piąta edycja tego wydarzenia. 

Tegoroczny orszak odbędzie się pod hasłem "Kłaniajcie się królowie". Uczestnicy zgromadzą się w poniedziałek, 6 stycznia o godz. 11 pod remizą w Strzelcach Wielkich. W programie m.in. kolędowanie w rytm orkiestry, jasełka w wykonaniu mieszkańców gminy i dzieci z Ogniska Misyjnego czy taniec barwnego smoka. Wydarzeniu towarzyszyć będzie miła i świąteczna atmosfera.

Organizatorami orszaku są Parafia Opatrzności Bożej w Strzelcach Wielkich oraz Urząd Gminy w Strzelcach Wielkich.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/01/2025 21:55
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości