Piętnaście tysięcy złotych straciła kobieta, która została oszukana podczas sprzedaży ubrań na popularnym portalu internetowym. Oszuści przyjęli kontrole nad jej rachunkiem bankowym i w szybkim tempie wykonali kilka przelewów.
W niedzielę (13 kwietnia) do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zgłosiła się kobieta, która padła ofiarą oszustwa internetowego. Pokrzywdzona chciała sprzedać ubrania w popularnym serwisie sprzedażowym. Przestępca wykorzystał jeden z powszechnych schematów działania.
- Podczas korespondencji przestępcy wysyłają do sprzedających link który przekierowuje na fałszywą stronę banku, celem dodatkowej weryfikacji, gdzie według instrukcji sprzedający, aby się zalogować, jest proszony o wpisanie danych do bankowości elektronicznej celem uzyskania kodu dostępu i pobrania środków. Wykorzystując te dane oszust loguje się na prawdziwą stronę banku sprzedawcy, dodając do obsługi konta swój numer telefonu - mówi mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.
Reklama
Funkcjonariusze uczulają, że w podobnej sytuacji ostrzeżeniem dla sprzedawcy powinien być otrzymany z banku SMS z informacją, że do jego konta przypisano nowy numer telefonu. Przypisanie dodatkowego numeru telefon pozwala oszustom dysponować środkami finansowymi swojej ofiary i w szybkim tempie wykonywać transakcje internetowe.
- Pamiętaj! Sprzedając w Internecie również możesz stać się ofiarą oszustów. Nie klikaj w przesłane w wiadomości linki do płatności oraz czytaj uważnie SMS-y autoryzacyjne. Jeżeli niefortunnie staniemy się ofiarą przestępstwa, należy niezwłocznie skontaktować się telefonicznie z swoim bankiem - dodaje mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze