Na zbiorniku Stowarzyszenia Wędkarskiego „Jazgarz” rozegrano Otwarte Spławikowe Mistrzostwa. Decyzja o przeprowadzeniu zawodów w formule otwartej wynikała z obserwowanego spadku zainteresowania klasyczną dyscypliną spławikową.
Po podliczeniu wyników tytuł mistrzowski wywalczył Grzegorz Włodarczyk, który wyciągnął z wody ryby o łącznej masie 14,5 kilograma. Drugą lokatę zajął Tomasz Zdrójkowski z dorobkiem 13,07 kg, a trzecią – Radosław Dylczyk, którego wynik wyniósł 12,51 kg. Wysokie lokaty zajęli także Sylwester Modliński (10,04 kg) i Łukasz Muszyński (10,92 kg).
Indywidualnym wyróżnieniem mógł się pochwalić Sylwester Modliński. To właśnie on wyholował największą rybę zawodów – jesiotra ważącego 8175 g. Nagrodę za ten rezultat ufundował sklep wędkarski „U Simka”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze