W Wierzchlesie odbył się gminny turniej piłki nożnej, w którym uczestniczyły jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy. Do rywalizacji przystąpiły trzy ekipy.
Mowa o jednostkach OSP Łaszew, OSP Wierzchlas i OSP Kraszkowice. W związku z małą liczbą uczestników, turniej rozegrano systemem każdy z każdym. I tak, po zaciętej rywalizacji okazało się, że najlepsza była jednostka z Łaszewa, tuż za nią było OSP Wierzchlas i OSP Kraszkowice.
Zwycięska ekipa, czyli OSP Łaszew awansowała do turnieju powiatowego, w którym zmierzy się z innymi jednostkami ochotniczej straży pożarnej z terenu powiatu wieluńskiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze