Reklama

Piłkarskie emocje w Wierzchlesie - rywalizowały jednostki OSP z terenu gminy

W Wierzchlesie odbył się gminny turniej piłki nożnej, w którym uczestniczyły jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy. Do rywalizacji przystąpiły trzy ekipy. 

Mowa o jednostkach OSP Łaszew, OSP Wierzchlas i OSP Kraszkowice. W związku z małą liczbą uczestników, turniej rozegrano systemem każdy z każdym. I tak, po zaciętej rywalizacji okazało się, że najlepsza była jednostka z Łaszewa, tuż za nią było OSP Wierzchlas i OSP Kraszkowice. 

Zwycięska ekipa, czyli OSP Łaszew awansowała do turnieju powiatowego, w którym zmierzy się z innymi jednostkami ochotniczej straży pożarnej z terenu powiatu wieluńskiego. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości